Van der Ende Group introduceert Airmix Active, een doorontwikkeling van het bestaande systeem voor klimaatbeheersing in de kas. De innovatie combineert passieve luchtmenging met actieve ontvochtiging, waardoor telers ook bij gesloten schermdoeken een stabiel en homogeen kasklimaat kunnen realiseren. Dit is van groot belang voor gewasgezondheid, productiezekerheid en energie-efficiëntie.
Airmix Active speelt in op de groeiende behoefte om luchtvochtigheid en temperatuur nauwkeurig te sturen zonder extra warmteverlies. Door luchtstromen gericht te activeren, wordt het klimaat gelijkmatiger verdeeld over de kas. Hierdoor neemt de kans op condensatie, schimmelvorming en stress bij het gewas af.
De oplossing sluit goed aan bij duurzaam telen, omdat bestaande installaties beter worden benut en het energieverbruik beheersbaar blijft. Daarmee biedt het klimaatbeheersingssysteem een praktische en toekomstgerichte stap voor telers die hun klimaatstrategie willen optimaliseren. Dit maakt het systeem breed toepasbaar binnen zowel nieuwbouw als bestaande kassen.
MEER INFO: VAN DER ENDE GROUP
STAND: E04









